Vysávač robotický Eta E7243.90000

Eta | Robotické vysávače | Kód: 28309
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
798,00 €
665,00 € bez DPH
Príslušenstvo
+2,50 €
Predĺženie záruky

 

Upratovanie nechajte na ňom, kompletne

S robotickým vysávačom ETA Aquilo PRO môžete na upratovanie zabudnúť. Tento vysávač sa u vás vďaka laserovej navigácii Laser+ 6.0 perfektne vyzná a pri upratovaní sa naň môžete naozaj spoľahnúť. Vo výbave má totiž multifunkčnú dokovaciu stanicu , ktorá zaistí odsávanie nečistôt do vrecka a počas mopovania aj automatické čistenie, vlhčenie a sušenie mopov.

 

Inteligentná laserová navigácia

Robotický vysávač ETA Aquilo PRO sa u vás zabýva naozaj rýchlo. Inteligentná laserová navigácia Laser+ 6.0 skenuje priestor v celých 360 ° a automaticky rozčlení domácnosť na jednotlivé miestnosti . Mapu si vďaka jedinečnej funkcii QUICK MAP vytvorí behom pár minút a môže sa tak hneď pustiť do upratovania!

Výdrž mu len tak nedojte. S kvalitným Li-ion akumulátorom s kapacitou 5 200 mAh zvládne upratovať až 180 minút! Vďaka jeho nízkej hlučnosti o ňom počas upratovania navyše nebudete takmer vedieť.

Prekvapí vás aj jeho sací výkon 4 000 Pa , s ktorým sa môžete spoľahnúť na naozaj dôkladné upratovanie, a to vrátane kobercov. Na kobercoch vám totiž ponúkne až 4 úrovne sania.

Čistiaca stanica pre maximálne pohodlie

S čistením vysávača už sa netrápte. Multifunkčná dokovacia stanica v sebe ukrýva 3 nádoby – jednu na prachové vrecko , do ktorého si vysávač odsáva nečistoty, druhú na čistú vodu na mopovanie a tretia nádoba je na špinavú vodu po mopovaní .

Po vysatí sa ETA Aquilo PRO sám vráti do nabíjacej stanice a všetok prach a nečistoty odsaje do objemného prachového vrecka (2,5 l). S vysypávaním zásobníka na nečistoty si tak nemusíte robiť starosti a prachové vrecko stačí vymeniť raz za niekoľko týždňov.

Revolučný mopovací systém

Pripravte sa na skutočnú revolúciu v mopovaní , počas ktorého nemusíte pohnúť ani prstom, naozaj. Robotický vysávač ETA Aquilo PRO vo svojej dokovacej stanici skrýva hneď dve nádoby na mopovanie – na čistú (2,8 l) a špinavú vodu (2,4 l). Pri mopovaní vám tak voda rozhodne nedôjde.

Na mopovanie používa dvojicu okrúhlych rotujúcich mopov , vďaka ktorým je mopovanie oveľa dôkladnejšie a efektívnejšie . Robotický vysávač ETA Aquilo PRO sa navyše po každých 8, 10 alebo 12 m 2 (nastaviteľné v aplikácii) vráti späť do dokovacej stanice, špinavé mopy si vyčistí a vodu odsaje do nádoby na špinavú vodu , následne si mopy znovu namočia čistou vodou. Môžete si tak byť naozaj istí, že vysávač vždy vytiera s čistou vodou aj mopom a doma tak budete mať upratané dôkladnejšie.

S funkciou ULTRASONIC CARPET DETECTON vysávač rozpozná koberce, zakreslí ich do mapy a pri vysávaní na nich automaticky zvýši výkon. Pri mopovaní sa im naopak úspešne vyhne . Nemusíte sa tak báť, že by ETA Aquilo PRO na koberci nechal mokré fľaky aj bez nastavovania zakázaných zón.

Po dôkladnom vytretí všetkých miestností sa robotický vysávač ETA Aquilo PRO vráti späť do dokovacej stanice a sám sa vyčistí – čistou vodou vyčistí oba rotačné mopy, ktoré následne prúdom vzduchu aj vysušia . Vám potom len stačí nádobu na špinavú vodu vyliať a doplniť čistú vodu. A je to!

Na upratovanie ETA Aquilo PRO využíva niekoľko rôznych kief :

Rotačná kefa s floating systémom , ktorá je špeciálne konštruovaná pre efektívny zber prachu na kobercoch a tvrdých podlahách

Hybridná kefa je vďaka kombinácii lamiel a štetín veľmi účinná na upratovanie

Bočná kefka je ideálna na vymetenie prachu a nečistôt z rohov miestnosti a pozdĺž stien

Nová aplikace ETA AQUILO

So šikovnou aplikáciou ETA AQUILO budete mať vysávač stále pod kontrolou. V aplikácii môžete vybrať z niekoľkých režimov upratovania , nastaviť atribúty na mopovanie a celé upratovanie môžete naplánovať pokojne z práce . Vďaka funkcii viacposchodového mapovania si môžete uložiť aj niekoľko máp, čo je ideálne riešenie pre niekoľkoposchodové rodinné domy.

Hovorí vašim jazykom

S robotickým vysávačom ETA Aquilo PRO si budete rozumieť. Múdra aplikácia je kompletne v slovenčine, rovnako ako hlasový sprievod vysávača.

Kompatibilita

Vysávač ľahko spárujete s mobilným telefónom pomocou vašej Wi-Fi siete. Aplikácia ETA AQUILO je zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store a je kompatibilná s operačnými systémami Android 6.0 (a novšie) a iOS 11.0 (a novšie).

Technická podpora

Pokiaľ vás zaujíma viac o technických parametroch, párovaní vysávača s aplikáciou či ďalšie rady a tipy, nájdete ich TU .

 

Parametre:

Nezaradené:
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Mopovanie: áno
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 2.5 l
Mobilná aplikácia: áno
Použitie: robotický vysávač s mopom
Čas prevádzky na jedno nabitie až: 180 min.
Na zvieracie chlpy: áno
Farba: čierna

Rozmery produktu:
Šírka: 41 cm
Výška: 42 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 12 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 53.5 cm
Výška: 46.5 cm
Hĺbka: 46.5 cm
Hmotnosť: 16.4 kg

Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,