Žehlička Sencor SSI5800VT

Sencor | Žehličky | Kód: 28991
Dostupnosť
Skladom (7 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
23,90 €
19,92 € bez DPH

Zamilujte si naparovaciu žehličku Sencor SSI 5800VT

Značka Sencor vám predstavuje naparovaciu žehličku SSI 5800VT. Jej dôležitým rysom je najmä parný systém s výkonom pary 30 g/min. Bez problémov tak môžete žehliť akékoľvek druhy látok, oblečenia, ale aj záclony či posteľnú bielizeň. Vďaka kvalitnej keramickej žehliacej ploche prístroj skvele kĺže po textile a nepriľne k nemu. Tento materiál je ďalej vyhlásený svojou odolnosťou voči poškodeniu. Žehlička je navyše vybavená bezpečnostnými aj funkčnými prvkami. Je ním napríklad režim Auto Shut Off. Ten zaisťuje automatické, bezpečné vypínanie prístroja.

SENCOR SSI 5800VT

Dôležité parametre produktu:

Výkonný parný systém so silou pary 30 g/min

Keramická žehliaca plocha

Príkon 2 400 W

Systém samočistenia Self-cleaning

Systém Anti-Calc zamedzujúci tvorbe vodného kameňa

Funkcia Drip-Stop zamedzujúca škvrnkám od kvapiek

Funkcia Auto Shut Off pre automatické vypínanie žehličky

Priesvitná nádržka na vodu s ľahkým plnením a objemom 260 ml

Plynulá regulácia teploty

Možnosť vertikálneho naparovania

Svetelná kontrolka udržiavania nastavenej teploty

SENCOR SSI 5800VT

Dokonalý výsledok žehlenia vďaka výkonnému parnému systému

Výkon parného systému je pri naparovacích žehličkách jedným z kľúčových parametrov. Tento prístroj sa môže pochváliť silou pary s výkonom 30 g/min. Bez problémov tak vyžehlí najrôznejšie druhy, typy a materiály látok, ktoré u vás doma nájdete. Oblečenie, posteľná bielizeň, záclony aj obrusy.

SENCOR SSI 5800VT

Keramická žehliaca plocha má skvelé tepelné vlastnosti

Žehliaca plocha vyrobená z keramiky je veľmi obľúbeným variantom materiálu pre naparovacie žehličky vďaka rovno niekoľkým jej vlastnostiam. Rovnomerne rozvádza teplo po celej žehliacej doske, výborne kĺže po akejkoľvek látke, tiež je odolná voči poškriabaniu aj poškodeniu. Komfortné žehlenie môžete teraz zažiť aj vy.

SENCOR SSI 5800VT

Funkciu vertikálneho naparovania si obľúbite

V rámci funkcií tejto žehličky môže užívateľ kedykoľvek využiť aj režim vertikálneho naparovania. Ten je ideálny najmä na naparovanie blúzok, košieľ, záclon či iného chúlostivého oblečenia z jemných materiálov, pretože by u neho nemalo dôjsť k priamemu kontaktu so žehliacou plochou.

SENCOR SSI 5800VT

Self-Clean funkcia udržuje vašu žehličku v perfektnom stave

Vo vode, ktorú do žehličky nalievame sa nachádza určité množstvo vápnika a ďalších minerálnych látok. Tie sú neslávne známe svojou tendenciou k usadzovaniu sa vo vnútri prístroja. Pre maximálne predĺženie životnosti a účinnosti vašej žehličky do nej bola implementovaná technológia Self-Clean. Tá pomocou parného tlaku pri pravidelnom používaní všetky nánosy vyplavuje zvnútra prístroja preč. Po spustení Self-Clean režimu začne z otvorov v žehliacej ploche odtekať horúca voda spoločne s parou. Tie so sebou berú aj všetky nechcené usadeniny.

SENCOR SSI 5800VT

Stop usadeninám vodného kameňa s filtrom Anti-Calc

Usadzovanie vápnika aj iných minerálov obsiahnutých vo vode sa znižuje životnosť a funkčnosť vašej žehličky. Môže dochádzať aj k špineniu už vypranej bielizne. Tieto usadeniny sa totiž tvoria tam, kde je uchovávaná voda. V tomto prípade sa jedná o integrovanú nádržku na vodu. Kvôli tomu je táto žehlička vybavená Anti-Calc technológiou. Medzi nádržkou a otvormi v žehliacej doske sa nachádza permanentný Anti-Calc filter. Jeho schopnosťou je narušovanie usadzovania minerálov vo vnútri žehličky.

SENCOR SSI 5800VT

Povedzte zbohom nevzhľadným škvrnkám od kvapiek vďaka systému Drip-Stop

Technológia Drip-Stop k výsledku žehlenia skutočne prispeje. Pokiaľ preferujete žehliť skôr pri nižšej teplote, môže dôjsť k tvorbe horúcich kvapiek vody, ktoré by mohli nechtiac odkvapkávať priamo na vaše oblečenie. Systém Drip-Stop však tomuto účinne zamedzuje. Horúcim kvapkám nedovolí preniknúť cez otvory žehliacej plochy, čím sa predíde nevzhľadným škvrnkám na vašom oblečení.

SENCOR SSI 5800VT

Ľahko plniteľný, priehľadný, objemný zásobník na vodu

Naparovacia žehlička prirodzene na svoje fungovanie potrebuje prísun vody. Bolo by teda dôležité do nej integrovať aj zásobník na vodu. V tomto prípade bola zvolená nádržka s objemom 260 ml. Je zostavená z priehľadného materiálu, takže pokiaľ vám dochádza voda, hneď si to všimnete. Jej dolievanie je tiež jednoduché, pretože je jej vstup opatrený ľahkým plnením.

SENCOR SSI 5800VT

Bezpečnosť aj kontrola zároveň

Pre skvelý výsledok žehlenia je dobré neustále vedieť, na koľko je žehlička zahriata. Najmä kvôli materiálu, z ktorého sú vyrobené práve žehlené kúsky. Táto žehlička bola vybavená svetelnou LED kontrolkou, ktorá po nahriatí na cielenú teplotu zhasne. Ďalej z bezpečnostných dôvodov žehlička dosponuje aj funkciou Auto Shut Off. Pokiaľ zaznamená, že sa zapnutý prístroj prestal na určitú dobu pohybovať, pre istotu ho automaticky vypne.

SENCOR SSI 5800VT

Obsah balenia

Žehlička

Plniaca nádobka

Prívodný kábel

 

Parametre:

Príkon: 2 400 W
Keramická žehliaca plocha
Priesvitná nádržka na vodu s jednoduchým plnením (objem 260 ml)
Plynulá regulácia teploty
Systém samočistenia Self-cleaning 
Systém Anti-Calc 
Funkcia Drip-Stop 
Funkcia Auto Shut Off 
Možnosť vertikálneho naparovania
Parný impulz
Termostat
Plniaca nádobka súčasťou dodávky
Plynulý výstup pary: 30 g/min.
Parný ráz: 120 g/min.
Dĺžka prívodného kábla: 2 m
Rozmery (D x Š x V): 28, 6 × 12, 2 × 13,9 cm
Hmotnosť: 1050 g
 

Značka Sencor

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,