Vysávač robotický Eta E5229.90010

Eta | Robotické vysávače | Kód: 28452
Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
409,00 €
340,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+2,50 €

Profesionálne upratovanie

Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Master II 3 v 1 sa o kompletné upratovanie domácnosti postará za vás. ETA Master II podlahu vysaje, vytrie a pomocou UV lampy aj vydezinfikuje. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA SMART, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností vysávača.

Extra výkon, ktorý vás prekvapí 

Vysoký výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač zvládne upratovať až 230 minút! Ak robot poupratovať predsa len nestihne, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 4 - 6 hodín.

Vysoký sací výkon je sprevádzaný trojnásobnou filtráciou s kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najmenším čiastočkám. 

U vás doma sa nestratí

Robotický vysávač ETA Master II je vybavený inteligentnou laserovou navigáciou, vďaka ktorej zmapuje miestnosť v okruhu 360 °. Upratovanie je tak dôkladnejšie a efektívnejšie než u predchádzajúcich typov navigácie. Vysávač si pamätá poupratované miesta a vy si tak môžete byť istý, že žiadne miestočko nevynechá a nikam nepôjde dvakrát. V aplikácii ETA SMART ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.

Vyhne sa kobercom

Máte doma parkety aj koberce? Potom si ETA Master II zamilujete. Pri vyjdení na koberec automaticky zvýši výkon a vysaje tak prach a nečistoty oveľa efektívnejšie. Pri mopovaní navyše nie je potrebné nastavovať kvôli kobercu zakázané zóny – kobercu sa perfektne vyhne a vytrie podlahu iba tam, kde má.

Automatické zvýšenie výkonu okrem na kobercoch vysávač aktivuje aj pri väčšom znečistení, upratovanie tak bude skutočne kompletné.

Robotický vysavač ETA Master 2 PRO 6229 90000, zvýšení sacího výkonu

Budete si rozumieť

Pre lepšiu komunikáciu je ETA Master II vybavený hlasovým sprievodom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť česky či anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.

Majster upratovania

Robotický vysávač ETA Master II sa nezľakne žiadnej výzvy na upratovanie. Na upratovanie je vybavený niekoľkými rôznymi kefami a nadstavcom na mopovanie riadeným elektronicky. Navyše má vysávač zabudovanú UV lampu, ktorá povýši upratovanie zasa na vyššiu úroveň.

Všetky nečistoty zbiera do extra veľkého zásobníka na nečistoty o objeme 600 ml. Zásobník je možné veľmi ľahko vybrať a nečistoty môžete jednoducho vysypať do bežného odpadkového koša.

Hybridná kefa HARD BRUSH je tvorená kombináciou lamiel a štetín. Táto kefa sa účinne stará o dlažbu, parkety a ďalšie tvrdé podlahy, nezľakne sa však ani vysávania kobercov (výška vlasu do 1 cm). ETA Master II si udržuje vysoký sací výkon po celú dobu upratovania.   

Jemnú kefku SOFT BRUSH s extra jemnými chĺpkami využijete na chúlostivé podlahy alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov.

Gumová lamelová kefa MOP BRUSH je určená na všetky typy tvrdých podláh. Účinne tiež zbiera vlasy a je vhodný aj na mopovanie.

Bočné kefky účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Master II sa tak postará o skutočne dôkladné upratovanie.
 

Povysávanú podlahu ETA Master II na záver aj vytrie. Po nasadení nadstavca na mopovanie a nádržky na vodu dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania daného povrchu alebo znečistenia a mopovanie je tak oveľa efektívnejšie. Na jedno naplnenie dokáže ETA Master II vytrieť plochu o veľkosti až 100 m2.

Vďaka svojej kompaktnej výške 9,7 cm zvládne poupratovať aj pod nižším nábytkom. Na podlahe ho držia odolné kolieska s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm a koberce do výšky vlasu 1 cm.

Ideálny pre poschodové domy

Robotický vysávač ETA Master II s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy. Jednotlivé miestnosti si môžete v mape aj pomenovať.  

Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti iba naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. Na každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť a nastaviť rôzne režimy upratovania.

Chytrá aplikácia pre inteligentné upratovanie

Povýšte upratovanie na novú úroveň a využite aplikáciu ETA SMART. Robotický vysávač je možné ovládať aj manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie je však k dispozícii iba automatické upratovanie, pri ktorom vysávač systematicky poupratuje celý priestor a lokálne upratovanie, kedy sa vysávač pri upratovaní pohybuje v štvorci 1,5 x 1,5 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Ak sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

S chytrou aplikáciou môžete vysávač nielen pohodlne ovládať pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češtine, budete si tak skvele rozumieť. S chytrou aplikáciou bude upratovanie hračka!

Okrem ďalších možností upratovania si môžete v aplikácii nastaviť aj ideálny sací výkon vysávača, kde môžete prepínať medzi 4 úrovňami. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zasa sací výkon skúste zvýšiť.

Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie mopovania. Tu si môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.

Aplikácia vás upozorní aj na nutnosť výmeny jednotlivých častí vysávača a ovládať ho môžete aj mimo domácnosti – nechajte ho upratovať, kým ste v práci alebo na výlete a vráťte sa do čistého!

Kompatibilita

- Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí
- Operačné systémy Android 6.0 a vyšší, iOS 11.0 a vyšší
- Aplikácia ETA SMART zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store

 

Parametre:

Nezaradené:
Virtuálna stena: áno, v mobilnej aplikácii
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Hlučnosť: 68 dB
Mopovanie: áno
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.6 l
Mobilná aplikácia: áno
Použitie: robotický vysávač s mopom
Čas prevádzky na jedno nabitie až: 230 min.
Výška: 9.7 cm
Druh podlahy: na koberce, na tvrdé podlahy
Na zvieracie chlpy: áno
Plánovanie upratovania: áno
Rozoznávanie prekážok: bezdotykové
Typ navigácie: laserová
Farba: čierna

Rozmery produktu:
Šírka: 35.5 cm
Výška: 10 cm
Hĺbka: 35.5 cm
Hmotnosť: 4.51 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 60.5 cm
Výška: 40 cm
Hĺbka: 13.5 cm
Hmotnosť: 6.31 kg

Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,