Výrobník sódy SODAStreem ART black quick connect

Sodastreem | Výrobníky sódy | Kód: 28126
Doprava zadarmo
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
119,00 €
99,17 € bez DPH

Umenie výroby perlivej vody
Tajomstvo naplneneného života spočíva v tom, že sa neuspokojíme s priemerom. Aby sme mohli byť zdravo nároční, posúvame hranice vo výrobe obľúbeného perlivého nápoja na najvyššiu úroveň. Prichádzame s novým radom SodaStream ART Black, inšpirovaným umením, preto je kladený mimoriadny dôraz na eleganciu a jedinečnosť jeho vzhľadu. Dizajnéri vymysleli špičkový prístroj na výrobu perlivej vody tak, aby sa pohodlne vošiel pod každú kuchynskú skrinku, na bar aj prípadne vedľa kávovaru. Kompaktné telo lesklej čiernej farby zvýrazňuje tenká strieborná silueta, zvýrazňujúca moderný vzhľad nadčasových prístrojov 21. storočia. Mechanická páka na pravej strane zaisťuje ľahké, ručné ovládanie bez elektriny alebo využívanie batérií. SodaStream ART Black tak na počkanie vytvára z obyčajnej vody malý zázrak: čerstvý, osviežujúci, lahodný nápoj. 

Rýchlo, ľahko, efektívne 
S prístrojom na výrobu perlivej vody SodaStream ART Black je príprava perlivého nápoja neuveriteľne jednoduchá. Do tvrdenej, pevnej fľaše s objemom jedného litra napustíš pitnú vodu z vodovodu až po zvýraznenú rysku. Bez zložitého skrutkovania ju nasadíš do opierky fľaše. Potom už len zacvakneš a môžeš začať perliť. Obrazne aj doslova: obľúbená perlivá voda je počas krátkej chvíle hotová a vychnutnáš si ju s istotou, že piješ čerstvý nápoj. Taký, ktorý nie je skladovaný v obchodoch niekoľko mesiacov. Použitú fľašu bez obsahu BPA stačí umyť v umývačke riadu a znova ti spoľahlivo poslúži. Príprava perlivej vody so SodaStream ART Black je praktická, ekonomická a ekologická. Pri srdci ťa tak môže hriať, že šetríš životné prostredie. Zároveň si dal/a definitívne zbohom vláčeniu ťažkých jednorazových plastových fliaš  z obchodov a starostiam s likvidáciou plastových obalov. 

Domáce perlivé osvieženie
Preferuješ jemne perlivú vodu? Alebo radšej dáš prednosť silně perlivej vode? S prístrojom na výrobu perlivej vody SodaStream ART Black si ju naperlíš presne tak, ako ju máš najradšej. Mechanická páka na pravej strane prístroja reguluje intenzitu perlenia, a môžeš si tak vybrať mezi jemne, stredne nebo silne perlivou vodou. Po naperlení bublinkami si svoj nápoj môžeš vyladiť  množstvom príchutí od obľúbenej Pepsi až po Mojito. Môžeš tiež pridať kúsky čerstvého ovocia a vychutnať si za pár sekúdn zdravú a osviežujúcu domácu limonádu. 

Kompletné balenie a jednoduchá výmena
Už nikdy nebudeš smädný/á. So SodaStream sadou si vždy pripravený na okamžitú výrobu výborných perlivých nápojov. Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream ART Black obsahuje fľašu na vodu a bombičku s CO2  potravinárskym plynom. Tešiť sa môžeš na 60-80l perlivej vody, kedy ťa cena jedného litra vyjdne na 0,13 - 0,15 € (v závislosti na intenzite sýtenia)..

Prázdnu bombičku za plnú si môžeš vymeniť u našich autorizovaných predajcov po celom Slovensku. Samotná výmena je vďaka patentu QuickConnect intuitívna a jednoduchá. Odklopíš zadnú časť prístroja, zdvihneš úchyt, vyberieš prázdnu bombičku a nasadíš novú. Potom zase pohodlne pokračuješ v príprave vlastnej, zdravej osviežujúcej perlivej vody.

 

Parametre:

Prémiový prístroj na výrobu domácej perlivej vody

Moderný a jedinečný vzhľad

Možnosť nastavenia intenzity sýtenia pomocou ergonomickej páky

Litrová fľaša na vodu, ktorú je možné umývať v umývačke riadu

Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)

Prístroj ART je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect

1 l perlivej vody od 0,13 €

Bez spotreby elektrickej energie

Obsah balenia:

1x Prístroj na výrobu perlivej vody ART

1x Opakovanie použiteľná fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu

1x Náplň s potravinárskym plynom CO2 pripraví až 80 litrov perlivej vody

 

Značka Sodastreem

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,