Výrobník ľadu Sencor SIM3500SS

Sencor | Výrobník ľadu | Kód: 27840
Dostupnosť
Skladom (4 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
169,00 €
140,83 € bez DPH

Vyrobím kvalitné kocky ľadu do každého drinku.

Som si skoro istý, že splním všetky očakávania. Dokážem vyrobiť dostatočné množstvo ľadu i do chladiaceho stojanu, kde môžete spoľahlivo vychladit fľašu vína, pivo, vodu i rýchle šťavy pre deti. Prihoďte si klobúčikové kocky ľadu do osviežujúceho drinku, vyrobte si ľadovú triešť alebo v rýchly ovocný sorbet. Ľad, ktorý vyrobím je vysokej kvality, číry, bez vzduchových bublín, pretože voda, ktorú zpracovávám mnou nepretržite prúdi. Využijete ma v domácnosti, kancelárii, pri kempovaní, na chalupe alebo kdekoľvek na večierku, grilovačke aj na záhradnú párty. Hodím sa všade tam, kde ma potrebujete!

Dokážem vyrobiť aj 12 kg ľadových kociek za púhy deň.

Nielen, že moje kocky majú skvelú kvalitu a krásny tvar, ale tiež ich dokážem vyrobiť pomerne veľké množstvo za zlomok času. Jedna výrobná porcia obsahuje 9 kociek ľadu a podľa zvolenej veľkosti, ich dokážem vyrobiť už za krásnych 7 minút. Ľad udržím v perfektnej stave až 18 h vo chvíľach, kedy nemáte pri ruke mrazničku k jeho uskladneniu. Na opätovnú výrobu dokážem využiť aj vodu, ktorú ľad uvoľní. Je to proste skvelá súhra!

Určite poteším prehľadným a jednoduchým ovládaním.


Môj ovládací panel disponuje niekoľkými obrázkovými kontrolkami, ktoré podsvecujú, aby ste mali vždy povedomie o mojej súčasnej činnosti. Celé nastavenie prebieha veľmi hladko bez zložitého nastavovania, len ma zapnite, zvoľte veľkosť kociek ľadu a zvyšok už nechajte na mňa. Ako už viete, pracujem pomerne rýchlo, a preto mám aj praktické kontrolky, ktorými upozorňujem na absenciu vody v zásobníku aj na stav, kedy som výrobník úplne zaplnil ľadom. V týchto situáciách automatický zastavím výrobu ľadu a obnovím ju po vyprázdnení výrobníku alebo doplnenie vody do zásobníka. Celý chod výroby môžete sledovať na vlastné oči vďaka transparentnému veku.

Som úsporný, tichý a s praktickými rozmermi.

Vojdem sa prakticky všade, stačí mi len elektrické pripojenie. Komfortne sa vojdem aj do auta a s malou hmotnosťou ma možno dobre prenášať z miesta na miesto prostredníctvom madla, ktoré skvele padne do ruky. Som bezva parťák, ktorý vyžaduje malé množstvo energie a pýši sa tichým chodom.

Doplňte iba vodu, stlačte tlačidlo a užívajte si kocky ľadu za iba 9 minút
Perfektné na večierky - vytvorí až 12 kg ľadu za deň
LED panel s indikátormi
Kompaktný a prenosný dizajn
Kocky ľadu majú tvar klobúčika
Ideálne pre doplňovanie nádoby na chladenie vína
Vytvára 9 kusov ľadu počas jedného cyklu
Praktická lopatka na ľad
Tichá prevádzka vám poskytuje pohodlie komerčného výrobníka ľadu bez hluku
Funkcia automatického vypnutia zaručuje zastavenie výroby ľadu, akonáhle je zásobník plný alebo v prípade, keď je prázdny zásobník vody
Objem nádržky na vodu: 1,9 l
Chladivo: R600a
Príkon: 105 W
Rozmery (šírka × hĺbka × výška): 345 × 245 × 320 mm
Hmotnosť: 9,5 kg

 

Parametre:

Objem 1,9 l
Farba Strieborná
Výška 32 cm
Šírka 34,5 cm
Hĺbka 24,5 cm
Hmotnosť 10 000 g
Značka Sencor

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,