Umývačka riadu vstavaná Gorenje GV693B60AD

Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
699,00 €
582,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+4,90 €
+7,90 €
+9,90 €
+19,90 €
+2,90 €
+4,90 €
+3,90 €
+1,90 €

UMÝVAČKY RIADU

Pokiaľ je vaša umývačka vybavená invertorovým motorom, poskytneme vám na ňu predĺženú záruku 10 rokov (2 roky zákonná záruka + 8 rokov predĺžená záruka). Možnosť doplnkovej záruky sa objaví počas procesu registrácie produktu. Registráciu spotrebiča na získanie predĺženej záruky je nutné vykonať do 8 týždňov od dátumu zakúpenia TU.

Európska kvalita

Umývačky riadu Gorenje boli vyvinuté a vyrobené v Európe, navrhnuté vo Švédsku tímom profesionálov, ktorí sú priekopníkmi najnovších technologických trendov. Každý spotrebič je starostlivo vyrobený tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Až jeden mesiac bez dopĺňania

Toto jedinečné riešenie vám šetrí čas, umývací prostriedok aj energiu! Jednoducho nasypte prostriedok na umývanie riadu do zásobníka a až jeden mesiac ho nemusíte dopĺňať, čo v priemere predstavuje až 20 umývacích cyklov. Na základe vami zvoleného programu umývačka automaticky uvoľní správne množstvo prostriedku. Zásobník je odnímateľný a ľahko sa čistí.

Super suchý riad

Po umývacom cykle sa aktivuje ventilátor, ktorý odstráni všetku horúcu paru z umývačky. Vlhkosť skondenzuje a stečie na dno vane. Dvierka umývačky riadu sa automaticky len mierne pootvoria, pre vpustenie čerstvého vzduchu, čím sa účinne chránia okolité kuchynské dvierka pred horúcou parou.Prísun čerstvého vzduchu efektívne vysuší všetok riad, vrátane plastového.

Vkladanie a vyberanie tovaru ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché.

Systém 3 košov vám poskytuje neuveriteľnú flexibilitu pre všetky vaše potreby. Stredný kôš je vybavený guličkovými ložiskami pre najtichší a najplynulejší pohyb, aký ste kedy zažili. Výškovo nastaviteľný stredný kôš s nastaviteľným košom na príbory s výškou 4 cm vám umožní vkladať a umývať riad rôznych veľkostí a tvarov. Tento systém 3 košov umožňuje umývať až 16 súprav riadu naraz.

Pripravené na umývanie v noci

Umývačka riadu Gorenje je taká tichá, že ju môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Špeciálny program Night Wash umožňuje takmer nehlučné umývanie so špičkovými výsledkami, vďaka čomu je vhodná do malých domácností a pre rodiny.

Párty pre dvoch alebo dvanástich – riad bude dokonale čistý

Program na umývanie riadu, ktorý ušetrí až 50 % energie jednoduchou detekciou špinavého riadu. Špeciálne senzory zákalu vody rozpoznajú špinavý riad a upravia dĺžku hlavného umývacieho cyklu a teplotu vody pre umývací cyklus, ktorá sa môže pohybovať v rozmedzí od 45 do 65 °C. Automatický program je preto vždy najoptimálnejším a energeticky najúčinnejším spôsobom umývania riadu.

Všetko o vašej umývačke máte na dosah ruky

Zjednodušte si život a získajte všetky možnosti ovládania a kontroly vašej umývačky prostredníctvom aplikácie vo vašom mobilnom zariadení.Diaľkové ovládanie, mobilné upozornenia a popredajná podpora sú funkcie, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky činnosti spojené s umývaním riadu plynulejšie a rýchlejšie, nech ste kdekoľvek.

Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché

Jednoduché, rýchle a pohodlné vkladanie a vykladanie riadu vďaka hladko posuvným vodidlám v hornom koši s guľôčkovými ložiskami.

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť

Nový výkonný bezkomutátorový invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s výrazne menšou hlučnosťou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Perfektné riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia

Nové modely umývačiek riadu Gorenje majú dokonalé riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia: dve výkonné a vysoko účinné trysky, umiestnené v zadnej časti vane. Vysokotlakové trysky sa zameriavajú priamo na tie najtvrdšie škvrny, ideálne na umývanie hrncov, panvíc a plechov na pečenie.

Už žiadny nepríjemný zápach z umývačky

Každý pozná nepríjemný zápach z umývačky, ktorú plníte niekoľko dní. Pokročilá technológia IonTech zabudovaná v umývačkách riadu Gorenje funguje na princípe prirodzeného procesu ionizácie, ktorý eliminuje pachy a udržiava vašu umývačku sviežu, aj keď je plná špinavého riadu.

Perfektný prehľad

Premyslené umiestnenie LED osvetlenia elegantne osvetľuje vnútorný priestor umývačky riadu, čo umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie.

Perfektné miesto pre poháre na víno

Poháre na víno umiestnite do špeciálne navrhnutých držiakov na poháre v spodnom a hornom koši. Sú opatrené špeciálnym gumovým materiálom, ktorý bezpečne upevní poháre so stopkou. Ich flexibilita a deliteľnosť umožňuje umiestnenie rôzneho počtu pohárov.

Vždy dokonale čistá umývačka

Čistá vaňa umývačky zaistí, že umývací výkon vždy splní vaše očakávania. Spustite samočistiaci program raz za mesiac a už nikdy nebudete musieť ručne umývať vaňu umývačky, ostrekovacie ramená či trysky.

Vždy pod kontrolou

Špeciálne LED svetlo inštalované na spodnej časti dvierok umývačky neustále signalizuje aktuálny stav umývacieho programu. Vždy tak budete vedieť, či umývačka ešte umýva alebo či je umývací cyklus ukončený.

Nemusíte sa obávať pretečenia

S bezpečnostnou funkciou AquaStop je možné umývačku riadu nechať v prevádzke v noci, ako aj vo vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

Prispôsobené každému jednému hrncu

Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Vďaka tomu je interiér vašej umývačky riadu úplne nastaviteľný podľa vašich aktuálnych potrieb.

Vždy čistá dojčenská fľaša

Tento program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, po ktorom nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C na odstránenie 99,9 % všetkých baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je určený pre každého s mimoriadne vysokými hygienickými štandardmi.

Bezchybná prevádzka filtra

Preplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú bezchybnú prevádzku filtra a výrazne nižšiu potrebu čistenia.

Šetrné umývanie aj pre krištáľové poháre

Vďaka tomuto špeciálne vyvinutému programu na sklo sa umývačky Gorenje UltraClean postarajú o všetko vaše sklo. Vzhľadom na nižšiu teplotu umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľových pohároch.

Vyššia teplota, nižšia spotreba

Umývačky riadu Gorenje je možné napojiť aj na horúcu vodu (max. 70 °C) namiesto studenej. Voľba pripojenia horúcej vody skracuje dobu trvania programu a znižuje spotrebu elektrickej energie umývačky riadu. Ekologické a rozpočtové riešenie pre vašu rodinu.

Starostlivo navrhnutý interiér

Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre jednoduché nakladanie. Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Stojan na taniere v spodnom koši sa dá jednoducho zložiť. Príbory možno perfektne usporiadať na špeciálnom podnose, kde sú umiestnené oddelene pre dokonalé výsledky umývania a sušenia. Každý detail je starostlivo navrhnutý pre čo najjednoduchšiu manipuláciu.

Šetrite energiou

Keď zvolíte ECO program, váš spotrebič použije nižšie teploty umývania a minimalizuje množstvo potrebnej vody, pričom stále dosiahne účinné odstránenie nečistôt.

Tak flexibilný, ako bude váš čas

Umývačky riadu Gorenje UltraClean ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 súprav naraz. Plne flexibilný interiér umožňuje rôzne možnosti nakladania, použitie je jednoduché a môžete usporiadať naozaj ultimátnu párty!

Až o 30 % lepšie výsledky umývania

Prídavné ostrekovacie rameno umiestnené v hornej časti umývačky zaisťuje lepšie pokrytie vodou a efektívnejšie oplachovanie, čím sa dosahujú až o 30 % lepšie výsledky umývania. Všetok riad a príbory budú vždy dokonale umyté.

Minimalistický zásobník s posuvným uzáverom

Nové umývačky riadu Gorenje sú vybavené minimalistickým zásobníkom umývacieho prostriedku s posuvným uzáverom, takže tableta sa vysunie potichu. Zásobník sa ľahko čistí a poskytuje lepšie dávkovanie a umývanie pre všetky druhy riadu.

Veľmi tiché umývanie v noci

S nočným programom je nová umývačka Gorenje o 2 dB tichšia ako pri štandardnom programe. Váš riad bude ráno čistý a váš spánok zostane nerušený.

Stačí jeden dotyk

Obsluha umývačky nebola nikdy jednoduchšia! Všetky ovládacie prvky sú umiestnené v ergonomickej polohe s priamočiarou logikou ovládania zľava doprava. Všetky modely vynikajú bielym LED podsvietením displeja a dotykovým ovládaním. Stačí jeden dotyk a proces umývania sa spustí.

Čistý riad, nižší účet za elektrinu

Funkcia na neskoršie spustenie umývačky vždy, keď je to najvhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Riad bude dokonale umytý práve vtedy, keď ho budete potrebovať.

Nie je hlasnejšia než šepot

Najlepšie umývačky riadu Gorenje UltraClean fungujú na úrovni hluku, ktorá sa rovná šepkanému rozhovoru medzi dvoma ľuďmi. Tichý chod je výsledkom špeciálnej zvukovej izolácie, účinných motorov, kvalitných materiálov a inovatívnych riešení umývacieho systému.

Flexibilita na dosah ruky

Nastaviteľná horná zásuvka funguje ako zásobník na príbory, bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

Jednoduchý výber správneho programu

Ergonomicky navrhnutý ovládací panel poskytuje vynikajúci prehľad a kontrolu nad procesom umývania a zvolenými nastaveniami. Umožňuje jednoduchý výber programu a ďalších špeciálnych funkcií a nastavení.

Neustály prehľad o stave vašej umývačky

Mať kontrolu a neustále informácie o tom, čo sa deje s vašou umývačkou riadu, je skutočne upokojujúce.

Aktuálne informácie o činnostiach vašej umývačky

Doprajte si pokoj a nechajte aplikáciu upozorniť vás na všetky činnosti vašej umývačky. Dostávajte upozornenia o dokončení umývacieho cyklu, aj keď sa minie umývací prostriedok (v závislosti od modelu) alebo soľ, ako aj v prípade výpadku prúdu či akéhokoľvek druhu poruchy.

Jednoduché ovládanie vašej umývačky odkiaľkoľvek

Zabudli ste pri odchode z domu spustiť umývačku? Nevadí, s aplikáciou ju spustíte jednoducho odkiaľkoľvek. Zapnite umývačku, vyberte program, aktivujte požadované funkcie a užívajte si život.

 

Informační list

 

Parametre:

Skupina výrobkov: Umývačka riadu
Trieda energetickej účinnosti: B
Trieda emisií hluku: B
Produktová línia: SUPERIOR LÍNIA
Materiál ostrekovacieho ramena: Plast

Účinnosť
Motor: Invertorový motor PowerDrive
Spotreba vody v litroch na cyklus: 9.6 l
Maximálna teplota vstupnej vody: 70 °C
Spotreba el. energie/cyklus – program Eco: 0.66 kWh
Spotreba el. energie/100 cyklov: 66 kWh
Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby): 0.49 W
Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W): 3.99

Ovládanie
Možnosť ovládania cez Wi-Fi: Áno, integrovaná
Ovládanie: Dotykom
Indikátor konca umývania: Svetelný – zvukový signál (na ovládacom paneli)
Odloženie štartu: 0-24 h
Tablety 3v1: Áno

Programy
Umývacie programy: Nočné umývanie, 1h umývanie, Krištáľové sklo, ECO program, Auto program, Intenzívne umývanie
Schopnosť vytvárať vlastné programy: Programová pamäť
Teploty umývania (°C): 40/45/50/55/60/65/70
Dĺžka trvania Eco programu: 200 min

Vlastnosti
Kapacita súprav: 16 ks
Systém horného koša: MultiClack – mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu
SlidingDoor systém posuvných dverí: Nie
Nastaviteľný záves otvárania dverí: Nie
Vnútorné osvetlenie: Áno
LedLight stavové svetlo na podlahu: Áno
Ďalšie vlastnosti: Samočistiaci program, TotalDry – automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash – možnosť skrátenia programov
Ionizátor vzduchu: Áno
Senzory: Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody
AutoDose systém – automatické dávkovanie umývacieho prostriedku: Áno, integrovaný
CleanZone zóna intenzívneho umývania: Áno
SmartDry inteligentné sušenie: Áno

Výbava
Počet košov: 3
Horný kôš: 2 široké stojany na nože, 4 držiaky na poháre, Deliteľné držiaky tanierov, Držiak vínových pohárov z TPE, Skladacie držiaky tanierov,Jeden skladací držiak na sklo, Vodiace lišty s guľôčkovými ložiskami, Skladací/deliteľný ľavý držiak pohárov, Sklápací pravý držiak na vínové poháre, Sklápací ľavý držiak na vínové poháre, Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele, Rukoväť, Široká mriežka v koši
Spodný kôš: Pevná mriežkovaná základňa, Rukoväť, Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele, Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov, Sklopná / deliteľná zadná polica na víno, Vyššia zásuvka s hrubým vodorovným mriežkovaním vpredu hore, 4 sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov
Horná zásuvka: Deliteľné a odnímateľné, S teleskopickými pojazdami, Rukoväť, Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele, Odnímateľné, Bez loga

Bezpečnosť
Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
Servisná diagnostika: Áno
Materiál vane: Nerezová oceľ

Technické informácie
Úroveň hluku dB (A) re 1 pW: 42
Pohotovostný režim pri pripojení do siete: 1.99 W
Možnosť nastavenia výšky: 74 mm
Šírka produktu: 598 mm
Výška produktu: 816 mm
Hĺbka produktu: 555 mm
Minimálna šírka otvoru pre zabudovanie: 600 mm
Minimálna výška otvoru pre zabudovanie: 820 mm
Minimálna hĺbka otvoru pre zabudovanie: 555 mm
Šírka zabaleného výrobku: 640 mm
Výška zabaleného výrobku: 880 mm
Hĺbka zabaleného výrobku: 665 mm
Brutto hmotnosť: 32.5 kg
Netto hmotnosť: 30.5 kg
Elektrické napätie: 220-240 V

 

Značka Gorenje

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,