Umývačka riadu Gorenje GS541C10X

Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
478,00 €
398,33 € bez DPH
Príslušenstvo
+4,90 €
+7,90 €
+9,90 €
+19,90 €
+2,90 €
+4,90 €
+3,90 €
+1,90 €

UMÝVAČKY RIADU

Pokiaľ je vaša umývačka vybavená invertorovým motorom, poskytneme vám na ňu predĺženú záruku 10 rokov (2 roky zákonná záruka + 8 rokov predĺžená záruka). Možnosť doplnkovej záruky sa objaví počas procesu registrácie produktu. Registráciu spotrebiča na získanie predĺženej záruky je nutné vykonať do 8 týždňov od dátumu zakúpenia TU.

Vkladanie a vyberanie tovaru ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché.

Systém 3 košov vám poskytuje neuveriteľnú flexibilitu pre všetky vaše potreby. Stredný kôš je vybavený guličkovými ložiskami pre najtichší a najplynulejší pohyb, aký ste kedy zažili. Výškovo nastaviteľný stredný kôš s nastaviteľným košom na príbory s výškou 4 cm vám umožní vkladať a umývať riad rôznych veľkostí a tvarov. Tento systém 3 košov umožňuje umývať až 10 súprav riadu naraz.

Dokonale suchý riad

Tešte sa z dokonale suchého riadu a ušetrite až 20 % nákladov na energiu. Na konci umývacieho cyklu sa dvierka umývačky čiastočne otvoria, čím sa zabezpečí dokonalé vysušenie riadu bez rizika poškodenia nábytku v dôsledku nadmernej vlhkosti. Vďaka systému TotalDry už nemusíte riad utierať ručne, čím získate viac času na oddych po jedle.

Párty pre dvoch alebo dvanástich – riad bude dokonale čistý

Program na umývanie riadu, ktorý ušetrí až 50 % energie jednoduchou detekciou špinavého riadu. Špeciálne senzory zákalu vody rozpoznajú špinavý riad a upravia dĺžku hlavného umývacieho cyklu a teplotu vody pre umývací cyklus, ktorá sa môže pohybovať v rozmedzí od 45 do 65 °C. Automatický program je preto vždy najoptimálnejším a energeticky najúčinnejším spôsobom umývania riadu.

Efektívne rýchly

Účinný a rýchly program určený na každodenné použitie na riad s mierne zaschnutými zvyškami. Tento program pracuje pri teplote 65 °C a trvá len 1 hodinu.

Všetko o vašej umývačke na dosah ruky

Zjednodušte si život a získajte všetky možnosti ovládania a kontroly vašej umývačky prostredníctvom aplikácie vo vašom mobilnom zariadení.Diaľkové ovládanie, mobilné upozornenia a popredajná podpora sú funkcie, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky činnosti spojené s umývaním riadu plynulejšie a rýchlejšie, nech ste kdekoľvek.

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť

Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, zatiaľ čo vy podávate dezert. Keď si zvolíte hodinový program spolu s funkciou SpeedWash, umývačky Gorenje umyjú riad už za 15 minút. Ideálne pre väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť

Nový výkonný bezkomutátorový invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s výrazne menšou hlučnosťou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Vždy dokonale čistá umývačka

Čistá vaňa umývačky zaistí, že umývací výkon vždy splní vaše očakávania. Spustite samočistiaci program raz za mesiac a už nikdy nebudete musieť ručne umývať vaňu umývačky, ostrekovacie ramená či trysky.

Nemusíte sa obávať pretečenia

S bezpečnostnou funkciou AquaStop je možné umývačku riadu nechať v prevádzke v noci, ako aj vo vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

Prispôsobené každému jednému hrncu

Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Vďaka tomu je interiér vašej umývačky riadu úplne nastaviteľný podľa vašich aktuálnych potrieb.

Vždy čistá dojčenská fľaša

Tento program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, po ktorom nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C na odstránenie 99,9 % všetkých baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je určený pre každého s mimoriadne vysokými hygienickými štandardmi.

Bezchybná prevádzka filtra

Preplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú bezchybnú prevádzku filtra a výrazne nižšiu potrebu čistenia.

Šetrite energiou

Keď zvolíte ECO program, váš spotrebič použije nižšie teploty umývania a minimalizuje množstvo potrebnej vody, pričom stále dosiahne účinné odstránenie nečistôt.

Prehľadnosť a ovládanie

Navigácia na ovládacom panely umývačky nebola nikdy jednoduchšia. Všetky ovládacie prvky sú umiestnené v ergonomickej polohe s jasnou logikou ovládania zľava doprava. Zatiaľ čo všetky modely vynikajú LED displejom s bielym podfarbením, niektoré pokročilejšie modely sú vybavené dotykovým ovládaním. Len jeden dotyk stačí na spustenie procesu umývania riadu.

Čistý riad, nižší účet za elektrinu

Funkcia na neskoršie spustenie umývačky vždy, keď je to najvhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Riad bude dokonale umytý práve vtedy, keď ho budete potrebovať.


Flexibilita na dosah ruky

Nastaviteľná horná zásuvka funguje ako zásobník na príbory, bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

Jednoduchý výber správneho programu

Ergonomicky navrhnutý ovládací panel poskytuje vynikajúci prehľad a kontrolu nad procesom umývania a zvolenými nastaveniami. Umožňuje jednoduchý výber programu a ďalších špeciálnych funkcií a nastavení.

Informační list

 

Parametre:

Skupina výrobkov    Umývačka riadu
Trieda energetickej účinnosti   C
Trieda emisií hluku   B
Produktová línia   ADVANCED LÍNIA
Farba spotrebiča   Strieborná

Účinnosť

Účinnosť umývania   A
Účinnosť sušenia   A
Motor   Štandardný motor
Spotreba vody v litroch na cyklus   8.5 l
Maximálna teplota vstupnej vody   60 °C
Spotreba el. energie/cyklus – program Eco   0.72 kWh
Spotreba el. energie/100 cyklov   72 kWh
Spotreba el. energie vo vypnutom režime   0.49 W
Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W)   1

Ovládanie

Ovládanie   Ovládanie tlačidlami
Indikátor konca umývania   Svetelný – zvukový signál (na ovládacom paneli)
Odloženie štartu   0-24 h
Tablety 3v1   Áno

Programy

Umývacie programy

Intenzívne umývanie
Program pre sklo
Auto program
ECO program
1h umývanie

Teploty umývania (°C)   65/60/55/50/45
Dĺžka trvania Eco programu   205 min

Vlastnosti

Kapacita súprav   10 ks
Systém horného koša   Systém Click-Clack
Vnútorné osvetlenie   Nie
Ďalšie vlastnosti

Funkcia SpeedWash – možnosť skrátenia programov
Polovičná náplň
TotalDry – automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu

Výbava

Počet košov   3
Horný kôš   Rukoväť s plastovým logom
Spodný kôš   Rukoväť s plastovým logom
Horná zásuvka   Plastová rukoväť
Multifunkčný spodný kôš   Áno

Bezpečnosť

Ochrana proti pretečeniu   Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
Servisná diagnostika   Áno
Materiál vane  Nerezová oceľ

Technické informácie

Úroveň hluku dB (A) re 1 pW   44
Možnosť nastavenia výšky   50 mm
Šírka produktu  448 mm
Výška produktu   845 mm
Hĺbka produktu   600 mm
Šírka zabaleného výrobku   485 mm
Výška zabaleného výrobku   875 mm
Hĺbka zabaleného výrobku   650 mm
Brutto hmotnosť   45 kg
Netto hmotnosť   40 kg
Elektrické napätie   230 V

 

Značka Gorenje

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,