Mraznička Liebherr GN52Vd2i

LIEBHERR | Skriňové | Kód: 28549
Doprava zadarmo
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
799,00 €
665,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+4,90 €

Bez námrazy

Bez námrazy

Keď otvoríte mraziaci priestor, chcete vidieť zmrazené potraviny, ale rozhodne nie ľad a námrazu. NoFrost chráni mraziaci priestor pred nežiaducou námrazou, ktorá spotrebuje veľa energie a nešetrí ani peňaženku. NoFrost znamená: už nikdy sa nebudete musieť starať o odmrazovanie mraziaceho priestoru, máte viac času na iné veci a môžete ušetriť peniaze.

Integrovaný SmartDeviceBox

Integrovaný SmartDeviceBox

Váš spotrebič Liebherr je v kuchyni – ale vždy sa môžete pripojiť k internetu, ak chcete. Integrovaný SmartDeviceBox ponúka všetky výhody inteligentných domácností na podnose. Jednoducho zapojte a zapnite zariadenie a potom pripojte svoj spotrebič Liebherr k sieti cez Wi-Fi.

Dotyková obrazovka

Dotyková obrazovka

Môžete sa ho skutočne dotknúť: dotykový displej vám umožní jednoducho a jednoducho ovládať váš spotrebič Liebherr. Všetky funkcie sú prehľadne usporiadané na displeji. Jemným dotykom si ľahko vyberiete napríklad funkcie alebo skontrolujete aktuálnu teplotu chladničky.

biely

Biely

Jednoduché, klasické, vysokokvalitné: Liebherr sa vďaka svojmu lesklému bielemu lakovanému povrchu hodí obzvlášť dobre do čistého prostredia – zostáva tak nadčasovo krásny a funkčný naprieč trendmi a módami. Biely povrch je pevný a ľahko sa čistí. Aby váš spotrebič Liebherr zostal po mnoho rokov taký krásny ako teraz.

Zapustená rukoväť

Zapustená rukoväť

Špeciálne a funkčné: Zariadenie sa dá pohodlne a jednoducho otvárať vďaka ergonomickej zapustenej rukoväti, ktorá prebieha vertikálne. Moderný a čistý dizajn umožňuje dokonalé zapadnutie do kuchyne bez úchytiek.

Koncept sokla

Koncept podstavca

Mala by byť chladnička vysokovýkonná a pohodlná – a navyše ekologicky udržateľná? Potom bol pre vás vynájdený Liebherr. Pretože naša technológia BluPerfomance toto všetko dokáže zabezpečiť: Má extrémne vysokú kapacitu a chladiaci výkon – spotrebuje však veľmi málo energie. A len počúvajte: Nepočujete takmer nič. Pretože Liebherr je napriek vysokému výkonu mimoriadne tichý.

Tichý

Tichý

Tichý

Čo by ste chceli počuť v kuchyni? cinkanie tanierov, smiech, hudba? Jedna vec určite nie je: chladnička. Je však taký tichý, že ho takmer nepočujete. Jeho tajomstvo spočíva v modernom interiéri. Všetky časti sú zladené technicky a mechanicky. Znie to dobre, však?

SpaceBox

SpaceBox

SpaceBox

V Liebherr môžete produkty skladovať aj „vo veľkom“: Pretože moriak veľkosti XL alebo poschodová zmrzlinová torta jednoducho potrebuje viac miesta. Liebherr SpaceBox je v takýchto prípadoch užitočný: Vnútorná výška 250 mm poskytuje priestor navyše aj pre väčšie mrazené potraviny. To vám pomôže s flexibilným skladovaním.

FrostProtect

FrostProtect

FrostProtect

Nie všetky chladiace zariadenia sú vo vykurovanom priestore – niektoré sú v chladnej garáži alebo pivnici. Našťastie sa Liebherr dokonale prispôsobí chladnému prostrediu: Pretože všetky jeho komponenty sa dajú použiť a sú zaručene pripravené na prevádzku až do -15 °C.

Zásuvka s pohodlnou funkciou sklápania

Zásuvka s pohodlnou funkciou sklápania

Zásuvka s pohodlnou funkciou sklápania

Horná zásuvka mrazničky môže byť dokonca tajným miestom - pretože je tam jednoducho ťažko vidieť. Zacvakávacia priehradka sa pri otvorení mierne nakláňa smerom nadol a pomáha: Vždy je úplne priehľadná. Uľahčuje vkladanie alebo vyberanie mrazeného tovaru. Priehradka nemôže vypadnúť vďaka vyťahovacej zarážke.

Šetrič energie

Šetrič energie

Šetrič energie

Chcete ušetriť energiu a zároveň peniaze? Spotrebič Liebherr s tým pomáha – s režimom úspory energie. Ak aktivujete funkciu EnergySaver, základná teplota sa zvýši o dva stupne. Váš spotrebič Liebherr tak potrebuje ešte menej elektriny – a potraviny zostanú čerstvé.

PartyMode

PartyMode

PartyMode

Hostia môžu prísť, pretože aj váš spotrebič Liebherr je v párty nálade. PartyMode aktivuje funkcie ako SuperCool a SuperFrost. Po 24 hodinách sa váš spotrebič Liebherr automaticky vráti do normálnej prevádzky.

SuperFrost

SuperFrost

SuperFrost

Chceli by ste zmraziť svoje čerstvé potraviny spôsobom, ktorý šetrí vitamíny? Jednoducho aktivujte funkciu SuperFrost – a mraziaca časť už zvýši chladiaci výkon. To udržuje konštantnú teplotu, keď do mrazničky vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost je zároveň aj energeticky úsporný: ak funkciu nevypnete manuálne, vypne sa automaticky po 65 hodinách.

Zámok displeja

Zámok displeja

Zámok displeja

Rozsvietený displej priťahuje detské ručičky ako magnet – to vie aj Liebherrov prístroj. Dobre im na to poslúži zámok displeja, ktorý im zabráni náhodne zmeniť nastavenia na vašej chladničke. Zámok displeja sa dá samozrejme aj jednoducho vypnúť.

Alarm výpadku napájania

Alarm výpadku napájania

Alarm výpadku napájania

Prístroj Liebherr je skutočným strážnym anjelom potravín: spoľahlivo signalizuje výpadok prúdu. Alarm je nielen počuteľný, ale aj viditeľný. Na displeji sa zobrazuje najvyššia dosiahnutá teplota v mraziacej časti. Nikdy však nenastane zbytočný alarm: ak teplota v prípade krátkeho výpadku prúdu nestúpne na kritickú úroveň, alarm sa nespustí.

BottleTimer

BottleTimer

BottleTimer

Známy problém? Vloží fľašu vína do mrazničky, aby rýchlo vychladla – a zabudne ju tam. S BottleTimer sa to už nikdy nestane: táto funkcia zaisťuje extra rýchle chladenie aktiváciou SuperFrost. Akonáhle sklo dosiahne optimálnu teplotu, váš spotrebič Liebherr vám prostredníctvom aplikácie pripomenie, že by ste mali sklo vybrať.

Alarm dverí

Alarm dverí

Alarm dverí

Funkcia alarmu dverí Liebherr zaisťuje, že sa zbytočne nespotrebúva energia a potraviny sa nekazia: signalizuje blikaním a varovným zvukom, ak sú dvere chladničky otvorené príliš dlho. Vy sa však rozhodnete, čo je „príliš dlho“: alarm dverí sa aktivuje po 1, 2 alebo 3 minútach, v závislosti od nastavenia.

SabbathMode

SabbathMode

SabbathMode

Všetko spočíva v sabat – to platí aj pre elektrické zariadenia. Prístroj Liebherr to zohľadňuje. V SabbathMode sú všetky svetlá chladničky vypnuté, ako aj všetky zvuky, zvuky a displej. SabbathMode sa vypne po 80 hodinách.

VarioSpace

VarioSpace

VarioSpace

Hľadáte miesto, kam bezpečne uložiť svoju poschodovú zmrzlinovú tortu až do letnej párty? S mrazničkou Liebherr by to nemal byť problém: vie, že niekedy potrebujete viac miesta. Vďaka VarioSpace môžete jednoducho vybrať jednotlivé zásuvky mrazničky – a voilá: extra vysoký úložný priestor je tu!

Podnos do mrazničky

Podnos do mrazničky

Podnos do mrazničky

Chceli by ste, aby vaše mrazené bobule boli po rozmrazení čerstvé a chrumkavé, namiesto kompótového? Mraziaca tácka je ideálna pre takéto citlivé potraviny: ovocie a koreniny úhľadne usporiadané na plastovej tácke rýchlo zmrazia a nerozdrvia sa. Mraziaci tanier možno jednoducho zavesiť a vybrať z mraziacej zásuvky.

Držiak ľadových kociek

Držiak ľadových kociek

Držiak ľadových kociek

Zvuk ľadových kociek hrkotajúcich v pohári vždy prináša radosť. Držiak ľadových kociek v mraziacom priestore sa preto považuje za nevyhnutný. Pomocou držiaka na kocky ľadu vášho spotrebiča Liebherr môžete vyrobiť 21 kociek ľadu. Veľkosť kociek sa dá určiť nezávisle s príslušným množstvom vody.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí 

Zdá sa vám po niekoľkých rokoch potrebné vymeniť tesnenie dvierok vášho spotrebiča Liebherr? Môžete to urobiť sami veľmi jednoducho: vymeniteľné tesnenie dvierok je možné odstrániť niekoľkými pohybmi ruky a rovnako jednoducho namontovať nové tesnenie. Takto je táto časť chladničky vždy bezchybne čistá a hygienická.

Asistent zatvárania

Asistent zatvárania

Asistent zatvárania

ZATVÁRAJTE DVERE! So svojím Liebherr si môžete byť istí, že sú dvierka vždy úplne zatvorené: Asistent zatvárania zabraňuje tomu, aby zostala otvorená aj malá medzera, ak sú dvierka chladničky zatvorené príliš slabo alebo príliš tesne. Môžete si tak byť istí, že vaše potraviny sú vždy bezpečné a pri optimálnej skladovacej teplote.

Nastaviteľné nohy

Nastaviteľné nohy

Nastaviteľné nohy

Vďaka dvom nastaviteľným nohám možno zariadenie optimálne umiestniť a prispôsobiť svojmu okoliu, napríklad aj na nerovnej podlahe. Môžete si tak byť istí, že sa dvierka chladničky zatvoria úplne tesne a že sa do zariadenia nedostane teplo a nebude sa tvoriť kondenzácia. To vám ušetrí energiu a peniaze.

Zariadenie, ktoré je možné umývať v umývačke riadu

Zariadenie, ktoré je možné umývať v umývačke riadu

Zariadenie, ktoré je možné umývať v umývačke riadu

Vybavenie vášho spotrebiča Liebherr je dvojnásobne praktické: Na jednej strane pomáha pri každodennom používaní a na druhej strane sa ľahko čistí. Potrebuje box na maslo, FlexSystem alebo držiak kociek ľadu vyčistiť? Jednoducho ich vložte do umývačky riadu. Takto budete mať viac času na iné veci.

EasyOpen

EasyOpen

EasyOpen

Známy problém? Ak ste si uvedomili, že ste na niečo zabudli, až po zbalení zakúpených potravín, musíte dvere silno potiahnuť, aby ste ich znova otvorili. To sa však pri chladničke Liebherr nestane: Vďaka EasyOpen je možné dvere pohodlne a jednoducho otvoriť niekoľkokrát za sebou.

Transportné valčeky

Transportné valčeky

Transportné valčeky

So svojím spotrebičom Liebherr si môžete už od prvého momentu užívať úplné pohodlie. Vďaka štandardným prepravným kolieskam namontovaným vo výrobe bude inštalácia chladničky hračkou. Rozlúčte sa s ťažkým zdvíhaním a ahojte s jednoduchým umiestnením. Počnúc sériou Pure sú všetky naše voľne stojace spotrebiče vybavené transportnými kolieskami, takže ich možno ľahko a pohodlne umiestniť na správne miesto v kuchyni.

Informační list

Parametre:

Trieda energetickej efektivity D
Spotreba energie za 24 hodín 0,545 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 199 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-T
Hladina hluku 36 dB
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom C
Prípojná hodnota 1,3 A 264,6 W
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50-60 Hz
Ovládanie monochromatický LC displej, dotykový displej
Počet teplotných zón 1
Počet regulovateľných chladiacich okruhov 1
Ukazovateľ teploty mraziaca časť
SuperFrost možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Dverový poplach, zmrazovanie možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
BottleTimer možnosť nastavenia prostredníctvom aplikácie
IceCubeTimer
NightMode
Zámok displeja možnosť nastavenia na spotrebiči
Ovládanie dotyk
Riešenie zosieťovania * integrované, pevne zabudované
Teplotný rozsah mraziacej časti -15 °C až -28 °C
Technológia chladenia NoFrost
Pozícia mraziacej časti
Proces odmrazovania automatické
Mraziaca kapacita 24 hod podľa GS ** 18,00 kg / 24 h
Počet zásuviek v mraziacej časti 7
Z toho na teleskopickom vyťahovaní 0
FrostSafe dookola uzatvorené zásuvky s priehľadným čelom
Systém vysúvania zásuvky, mraziaca časť integrované vedenie zásuvky
Zásuvka s pohodlnou funkciou sklonu
Vnútorné osvetlenie mraziacej časti
VarioSpace
SpaceBox
IceMaker Nie
Osvetlenie priečinka IceMaker
EasyTwist-Ice Nein
IceTower
Miska na ľadové kocky Miska na ľadové kocky
Počet misiek na ľadové kocky 1
Počet vodných filtrov 0
Počet chladiacich akumulátorov 0
Počet zmrazovacích dosiek 1
Hviezdičkové označenie 4
Doba skladovania pri poruche podľa GS ** 16 h
InteriorFit
Materiál dverí oceľ
Materiál prestaviteľných odkladacích plôch mraziacej časti
Farba krytu Biely
Farba dverí Biely
Materiál bočných stien Oceľ
Rukoväť Priehlbeň (obojstranná, zvislá, priama)
EasyOpen
Pomôcka pri zatváraní
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Zmena strany otvárania dverí možná samostatne
Uhol otvorenia dverí 115°
Tesnenie dverí vymeniteľné
Výškovo nastavovacie pätky 2
Prepravné rúčky Vpredu a vzadu
Prepravné valčeky vzadu
Vetranie ppredné vetranie
Typ zástrčky Euro
Pripojovací kábel (dĺžka) 2.100 mm
Objem mraziacich častí 278 l
Z toho 4-hviezdičkový mraziaci box 277,9 l
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 185,5 / 59,7 / 67,5 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 49,7 kg
Hmotnosť (s balením) 53,5 kg
Celkový objem *** 277 l

 

Značka LIEBHERR

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

RYCHLE DODANIE...

Overený zákazník,

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

Overený zákazník,